Turniej 1/16 Mistrzostw Polski Juniorów w Przemyślu

Opublikowane: 15 stycznia 2024

Niedziela, była ostatnim dniem rywalizacji sportowej, podczas centralnego Turnieju 1/16 Mistrzostw Polski Juniorów w piłce ręcznej, który rozgrywany był na parkiecie hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 14 im. Zjednoczonej Europy w Przemyślu.

W ciągu 3 dni odbyło się 6 spotkań, których wyniki zadecydowały o końcowej kolejności.
Bezkonkurencyjni okazali się młodzi szczypiorniści KS VIVE Kielce, którzy z kompletem zwycięstw triumfowali 1 w zawodach i wywalczyli awans do dalszych rozgrywek.

Na 2 miejscu uplasowali się Juniorzy SKS Kusy Kraków i wraz z kolegami z Kielc, zagrają w gronie 16 najlepszych zespołów w Polsce w tej kategorii wiekowej.

Puchary i dyplomy za 3 miejsce pojechały do Zabrza, a zawodnikom SPR Górnik II Zabrze należą się wielkie słowa uznania, za sobotni, rewelacyjny występ przeciwko KS VIVE Kielce, gdzie przez dłuższy czas pachniało sensacją.

IV miejsce przypadło w udziale Gospodarzom turnieju. ?

? Królem strzelców przemyskich zawodów (i jednocześnie wszystkich 8 turniejów tej fazy rozgrywek❗️) został zawodnik KS VIVE Kielce – Kacper Olczyk, który aż 3️⃣9️⃣ razy pokonał bramkarzy rywali. ?
Komplet wyników i końcowe tabele dostępne są na stronie internetowej Handball Polska
???
https://rozgrywki.zprp.pl/?Sezon=192&Rozgrywki=11106…

✅ Dziękujemy Prezydentowi Miasta Przemyśla – Panu Wojciech Bakun za objęcie patronatem Turnieju. ?
✅ Zadanie było realizowane przy wsparciu Fundacji PKO BP ?oraz Podkarpackiego Związku Piłki Ręcznej ?.

SPONSORZY:
Auto-Moto-Fan ?
Ciepły Przemyśl ?
NIKO?
Sklep Spożywczo Przemysłowy „misio” ?
Robert Bal Przewodniczący Rady Miejskiej w Przemyślu ?


Turniej zorganizowany dzięki środkom otrzymanym z Województwa Podkarpackiego w ramach zadań na wspieranie młodzieży uzdolnionej sportowo z naszego województwa.

Powrót