Strona główna
Odznaczenia ZPRP dla zasłużonych.
Odznaczenia ZPRP dla zasłużonych.
Handball Stal Mielec „rządzi” na Podkarpaciu!
Handball Stal Mielec „rządzi” na Podkarpaciu!
XXIX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Letnich – Piłka Ręczna Plażowa
XXIX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Letnich – Piłka Ręczna Plażowa
Eurobud JKS Jarosław w finale ORLEN Pucharu Polski
Eurobud JKS Jarosław w finale ORLEN Pucharu Polski
Kurs trenera piłki ręcznej uprawniający do otrzymania licencji B
Kurs trenera piłki ręcznej uprawniający do otrzymania licencji B
previous arrow
next arrow

ponad

150

klientów


Ponad 150 zadowolonych klientów codziennie korzysta z naszych usług.

ponad

400

firm od powstania


Ponad 400 firm zaufało nam przez cały okres funkcjonowania biura.

od

1992

na rynku


Od ponad 30 lat dbamy o sprawne funkcjonowanie firm w przestrzeni finansowo – kadrowej.

O nas

Nasze biuro rachunkowe swoją ofertę kieruje do wszystkich osób, które chcą bezpiecznie prowadzić swoje interesy. Wieloletnie doświadczenie właścicielki biura rachunkowego gwarantuje w pełni zgodną z polskimi przepisami obsługę księgową firm.
Biuro rachunkowe Elżbiety Wilguckiej posiada wszelkie uprawnienia do prowadzenia ksiąg rachunkowych a tym samych innych ewidencji księgowych. Usługi księgowe ubezpieczone są od ewentualnych sankcji wynikłych z nieprawidłowości w zakresie księgowość
.

Książki podatkowe
 


Podatkowa księga przychodów i rozchodów jest ewidencją księgową służącą do ujmowania operacji gospodarczych w formie uproszczonej. Księga przychodów i rozchodów to wielokrotnie najczęściej spotykany rodzaj ewidencji używanej w księgowości uproszczonej. Podmioty zobligowane do jej prowadzenia to: spółki cywilne ,spółki jawne, spółki partnerskie oraz osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, które rozliczają się z urzędem skarbowym na zasadach ogólnych lub za pomocą podatku liniowego.

więcej

Księgi handlowe
 


Księgi handlowe, funkcjonujące również pod nazwą ksiąg rachunkowych to tzw. pełna księgowość. To najbardziej skomplikowany rodzaj ewidencji i rozliczeń wymagający rejestrowania każdej operacji przedsiębiorstwa. Niektórzy podatnicy muszą prowadzić pełną księgowość, a inni dobrowolnie wybierają tę formę rozliczeń.

Do prowadzenia pełnej księgowości zobowiązane są: spółki kapitałowe (tj. sp. z o.o. i s.a), spółki komandytowe i komandytowo-akcyjne, osoby fizyczne i spółki, które przekroczą roczny limit przychodów równowartości 2 000 000 euro

więcej

Sprawy kadrowe,
płacowe, ZUS


Świadczymy usługi w zakresie: Sporządzanie dokumentów dotyczących nawiązywania i rozwiązywania stosunku pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy. Prowadzenie akt osobowych pracownika zgodnie z obowiązującymi przepisami. Ewidencjonowanie nieobecności pracowników. Sporządzanie i wydawanie pracownikom niezbędnej dokumentacji dotyczącej przebiegu zatrudnienia. Obsługę zatrudnienia osób w ramach umów cywilnoprawnych ( umowy zlecenie, umowy o dzieło). Sporządzanie obowiązującej sprawozdawczości.

więcej