Strona główna
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w piłce ręcznej dziewcząt
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w piłce ręcznej dziewcząt
Kurs sędziego piłki ręcznej plażowej
Kurs sędziego piłki ręcznej plażowej
Dzień Kobiet
Dzień Kobiet
Powołania na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży dziewcząt rocznik 2008
Powołania na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży dziewcząt rocznik 2008
Konsultacja kadry dziewcząt rocznik 2008/2009Podkarpackiego Wojewódzkiego Związku Piłki Ręcznej w Rzeszowie
Konsultacja kadry dziewcząt rocznik 2008/2009
Podkarpackiego Wojewódzkiego Związku Piłki Ręcznej w Rzeszowie
previous arrow
next arrow

ponad

150

klientów


Ponad 150 zadowolonych klientów codziennie korzysta z naszych usług.

ponad

400

firm od powstania


Ponad 400 firm zaufało nam przez cały okres funkcjonowania biura.

od

1992

na rynku


Od ponad 30 lat dbamy o sprawne funkcjonowanie firm w przestrzeni finansowo – kadrowej.

O nas

Nasze biuro rachunkowe swoją ofertę kieruje do wszystkich osób, które chcą bezpiecznie prowadzić swoje interesy. Wieloletnie doświadczenie właścicielki biura rachunkowego gwarantuje w pełni zgodną z polskimi przepisami obsługę księgową firm.
Biuro rachunkowe Elżbiety Wilguckiej posiada wszelkie uprawnienia do prowadzenia ksiąg rachunkowych a tym samych innych ewidencji księgowych. Usługi księgowe ubezpieczone są od ewentualnych sankcji wynikłych z nieprawidłowości w zakresie księgowość
.

Książki podatkowe
 


Podatkowa księga przychodów i rozchodów jest ewidencją księgową służącą do ujmowania operacji gospodarczych w formie uproszczonej. Księga przychodów i rozchodów to wielokrotnie najczęściej spotykany rodzaj ewidencji używanej w księgowości uproszczonej. Podmioty zobligowane do jej prowadzenia to: spółki cywilne ,spółki jawne, spółki partnerskie oraz osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, które rozliczają się z urzędem skarbowym na zasadach ogólnych lub za pomocą podatku liniowego.

więcej

Księgi handlowe
 


Księgi handlowe, funkcjonujące również pod nazwą ksiąg rachunkowych to tzw. pełna księgowość. To najbardziej skomplikowany rodzaj ewidencji i rozliczeń wymagający rejestrowania każdej operacji przedsiębiorstwa. Niektórzy podatnicy muszą prowadzić pełną księgowość, a inni dobrowolnie wybierają tę formę rozliczeń.

Do prowadzenia pełnej księgowości zobowiązane są: spółki kapitałowe (tj. sp. z o.o. i s.a), spółki komandytowe i komandytowo-akcyjne, osoby fizyczne i spółki, które przekroczą roczny limit przychodów równowartości 2 000 000 euro

więcej

Sprawy kadrowe,
płacowe, ZUS


Świadczymy usługi w zakresie: Sporządzanie dokumentów dotyczących nawiązywania i rozwiązywania stosunku pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy. Prowadzenie akt osobowych pracownika zgodnie z obowiązującymi przepisami. Ewidencjonowanie nieobecności pracowników. Sporządzanie i wydawanie pracownikom niezbędnej dokumentacji dotyczącej przebiegu zatrudnienia. Obsługę zatrudnienia osób w ramach umów cywilnoprawnych ( umowy zlecenie, umowy o dzieło). Sporządzanie obowiązującej sprawozdawczości.

więcej