IV Niepodległościowy Turniej Piłki Ręcznej pod Patronatem Starosty Powiatu Mieleckiego.

Opublikowane: 02 listopada 2022

W dniach 4.11 – 6.11.2022 r. w Mielcu rozegrany zostanie IV Niepodległościowy Młodzieżowy Turniej Piłki Ręcznej w kategorii Dzieci – rocznik 2010 i młodsi i w kategorii Młodzika -rocznik 2008-09 pod patronatem Starosty Powiatu Mieleckiego.

Turniej współfinansowany jest ze środków Województwa Podkarpackiego na zadanie mające na celu podniesienie poziomu sportowego zawodników województwa podkarpackiego.

Organizatorem turnieju jest klub sportowy SPR Stal Mielec i Podkarpacki Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej w Rzeszowie. Turniej ma być pierwszym etapem przygotowań do OOM w Systemie Sportu Młodzieżowego.

Mecze turniejowe odbywać się będą w każdym z 3 dni imprezy w hali sportowej SP nr 7 w Mielcu, gdzie łącznie zaplanowano rozegranie 21 spotkań.

W turnieju wystąpią zespoły z terenu województwa podkarpackiego, świętokrzyskiego i małopolskiego, w kategorii dzieci: SPR Stal I Mielec, SPR Stal II Mielec, UKS Gryf Radomyśl Wielki, SPR Wisła Sandomierz, KSZO Ostrowiec Św. WIERTMET Libusza, w kategorii młodzika SPR Stal Mielec, SRS Przemyśl, UKS Gryf Radomyśl Wielki i KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

Powrót