Konsultacja kadry dziewcząt rocznik 2009/2010 Podkarpackiego Wojewódzkiego Związku Piłki Ręcznej w Rzeszowie

Opublikowane: 19 grudnia 2023

W dniach 13-16 grudnia 2023 roku Podkarpacki Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej w Rzeszowie zorganizował konsultacje szkoleniową Reprezentacji Województwa Podkarpackiego dziewcząt rocznik 2009/2010. Konsultacja szkoleniowa odbyła się w Ośrodku Wypoczynku i Rekreacji w Cmolasie.

W zgrupowaniu kadry wojewódzkiej dziewcząt wzięło udział 15 zawodniczek z następujących klubów piłki ręcznej: KS Tempo Cmolas, SPR Handball Rzeszów, SPR JKS San Jarosław, UKS Jedynka Pruchnik.

Podczas zgrupowania zawodniczki wzięły udział w 6 jednostkach treningowych (sesje poranne oraz popołudniowe), natomiast wieczorami w ramach regeneracji dziewczęta miały możliwość korzystania z pływalni Ośrodka Wypoczynku i Rekreacji w Cmolasie. Podczas zgrupowania sportowego kadra województwa podkarpackiego rozegrała dwa mecze sparingowe z juniorkami młodszymi SPR Handball Rzeszów.

Celem konsultacji było przygotowanie kadry wojewódzkiej przez sztab szkoleniowy PWZPR (Sebastian Pelc – I trener, Maciej Śliż – II trener, Maciej Bakowski – fizjoterapeuta) do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w piłce ręcznej dziewcząt, która odbędzie się w kwietniu 2024 roku. Organizatorem Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w piłce ręcznej dziewcząt będzie województwo dolnośląskie. Powołania na konsultację szkoleniową kadry dziewcząt rocznik 2009/10 Podkarpackiego Wojewódzkiego Związku Piłki Ręcznej w Rzeszowie:

 1. Chycińska Julia SPR JKS San Jarosław
 2. Dietrich Kinga UKS Jedynka Pruchnik
 3. Gazda Aleksandra KS Tempo Cmolas
 4. Halat Julia KS Tempo Cmolas
 5. Hałoń Nikola SPR JKS San Jarosław
 6. Jachyra Kinga KS Tempo Cmolas
 7. Konior Maja SPR Handball Rzeszów
 8. Kuter Patrycja SPR Handball Rzeszów
 9. Mokrzycka Kornelia KS Tempo Cmolas
 10. Ozga Paulina KS Tempo Cmolas
 11. Pakłos Julia KS Tempo Cmolas
 12. Piątek Emilia SPR JKS San Jarosław
 13. Pokrywka Weronika SPR JKS San Jarosław
 14. Wilk Aleksandra SPR JKS San Jarosław
 15. Wilk Wiktoria KS Tempo Cmolas
Powrót